Albanian English Italian
Braderm Shampo Triko Forte

Braderm Shampo Triko Forte

Forma farmaceutike : Likid

Formati: Flakon 200 ml

Perberja: Proteina mendafshi, Procapil, Gome, Keratine e hidrolizuar, Pantenol, Provitamin B 5

Menyra e veprimit: Redukton renien e flokeve, Permireson shendetin e flokeve, Riaktivizon folikulin e flokut te pranishem ne lekuren e kokes, I jep volum dhe shkelqim flokeve, I zbut, I jep arome, I jep fortesi flokut

Indikacionet: Renie e flokeve, Floke te dobet dhe te thate

Perdorimi: Aplikojeni ne koke duke masazhuar skalpin. Shpelajeni.


Press enter to search