Albanian English Italian
MONELLO

MONELLO

CAJI BIMOR ME KAMOMILL MONELLO®

Është një trajtim i këndshëm për fëmijën.

Pa gluten dhe pa ruajtës, pa ngjyra artificiale dhe aroma, çaji bimor Monello® përmban të gjitha vetitë natyrale të kamomil: freskuese, qetësuese, mund të kontribuojë në një efekt zbutës dhe qetësues në sistemin e tretjes.

Lehtë për t'u përgatitur, sepse është menjëherë i tretshëm, mund të konsumohet i ngrohtë ose i ftohtë duke filluar nga muaji i 5-të i lindjes

Ideal për foshnjat, fëmijët dhe të rriturit.

 

• Doza per bebe : 

1 luge kafeje ne 100 ml leng te ngohte (uje ose qumesht )

 

• Doza per femije: 

2-3 luge kafeje ne 100 ml ujete ngrohte

Tundeni mire perpara perdorimit

 

Formati: 

200 g kavanoz

 

Perberesit Kryesor: 

  • Dekstroze
  • Sheqer
  • Ekstrakt kamomili 1.1%
  • Shurup glukoze

 

Nuk permban glutine apo ngjyrues artificial.


Press enter to search