Albanian English Italian
MONELLO TISANA

MONELLO TISANA

Është një përgatitje për të perfituat një pije të shijshme me bazë finoku . Pregatitet shpejt dhe është i përshtatshëm për foshnjat mbi 5 muaj dhe femijet

 

Doza per bebe :

1 luge kafeje ne 100 ml leng te ngohte (uje ose qumesht )

 

Doza per femije

2-3 luge kafeje ne 100 ml ujete ngrohte

Tundeni mire perpara perdorimit

 

Perberesit Kryesor: 

  • Dekstroze
  • Sheqer
  • Ekstrakt koper 2.3%
  • Shurup
  • Glukoze

 

Nuk permban glutine apo ngjyrues artificial.


Press enter to search